Cześć, jestem Ela i chcę się z Tobą dzielić swoją wiedzą. Jeśli zostawisz do siebie namiar, to z przyjemnością wyślę Ci prezent, kalendarze do planowania działań biznesowych w marcu oraz będę z Tobą w stałym kontakcie!

 

Średnio raz na miesiąc chcę wysyłać do Ciebie informacje o bieżących wydarzeniach, tekstach i poradach na temat zarządzania w swoim biznesie. Jeśli zostawisz do siebie namiar, to z przyjemnością będę z Tobą w stałym kontakcie! Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania Newslettera, klikając w aktywny link umieszczony w jego treści.

ZAPISZ się na newsletter i pobierz kalendarz !

[mailpoet_form id=”13″]

 

Twoje dane są u nas bezpieczne!

Administratorem danych jest Elżbieta Danel-Firla, Pierściec, ul. Ks. Sobeckiego 32, 43-430 Skoczów, email: elzbieta.danel@gmail.com. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczenie informacji na temat newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego, rozumianych, jako informacji marketingowych i handlowych.