Zapisz się na Webinar

with Brak komentarzy

Już w czwartek 23.05.2019 roku o godzinie 20.00 poprowadzę webinar „Jak zaplanować tematyczną imprezę urodzinową dla Twojego dziecka.”

Podczas webinaru dowiesz się, jak zabrać się za przygotowanie, co zaplanować i jak szybko dostosować gry i zabawy do tematu imprezy 🙂

Będzie się działo – zapraszam 🙂

Pod grafiką znajdziesz formularz zgłoszeniowy, gdzie zostaw swój email, aby otrzymać powiadomienie w dniu webinaru.

 

ZAPISZ się na webinar!

Twoje dane są u nas bezpieczne. Zawsze możesz się wypisać. Polityka prywatności

Twoje dane są u nas bezpieczne!

Administratorem danych jest Elżbieta Danel-Firla, Pierściec, ul. Ks. Sobeckiego 32, 43-430 Skoczów, email: elzbieta.danel@gmail.com. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczenie informacji na temat webinaru oraz bieżących informacji o działaniach Pani Organizator za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego, rozumianych, jako informacji marketingowych i handlowych.